İHTİYACINIZ OLAN TEK FREELANCE İŞ İÇİN 7 ADIM

7 steps to the only freelance job you will ever need

[vc_row][vc_column][vc_message color=”alert-info”]

İşe alıştırma seçenekleri dilden dile değişiklik gösterir. Diğer dilleri buradan kontrol edin!

[/vc_message][vsc-section-title align=”center” size=”big” title=”Anadili Türkçe Olan Freelancerlar İçin 7 Adım” title_font_size=”60″ subtitle_font_size=”30″]ihtiyacınız olan tek freelance iş[/vsc-section-title][vc_empty_space height=”20px”][vc_column_text]

Bu blog yazısı dünyanın her yerinden anadili Türkçe olan yeni ve tecrübeli freelancerlarımız için garantili işe alıştırma programımızı anlatıyor.

Freelance iş hayatına başlamak, freelance çalışmak hiç kolay değil, ancak bu yazıdaki adımları takip ederseniz başarılı olursunuz. Garanti ediyoruz!

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”20px”][vsc-section-title align=”center” size=”big” title=”Türkçe İşe Alıştırma – 2020″ title_font_size=”35″][/vsc-section-title][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vsc-section-title align=”center” size=”big” title=”Ön Bilgi” title_font_size=”30″][/vsc-section-title][vc_column_text]

Freelance iş tanımı hızla değişiyor! Bizim gözümüzden nasıl göründüğünü ve neden Wordapp’in ihtiyacınız olan tek freelance iş olduğunu okuyun. (bu adımı atlamayın)

İşe alıştırmanın amacı, freelance çalışma hayatınızın kontrolünü elinize almanız ve yalnızca ufak görevlere bel bağlamamanız,  belki de uzman bir satış temsilcisi olmanızdır.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vsc-section-title align=”center” size=”big” title=”1. Adım” title_font_size=”45″ subtitle_font_size=”30″]1 ödül puanı ile hesabınızı aktive edin[/vsc-section-title][vc_column_text]

Görev listenizde bulabileceğiniz anketlerden birini tamamlayarak ilk ödül puanınızı kazanırsınız.

Kazandınız mı? Tebrikler!

Wordapp hesabınızı aktive ettiniz ve ilk paranızı kazandınız. Biliyorum, pek fazla bir şey değil ancak başarıyla tamamladığınız her anket için aynı zamanda ödül puanı kazanırsınız!

Bu ödül puanlarının ne işe yaradığını öğrenmek için diğer adımlarla devam edin…

Ödeme: anket ücreti + 1 ödül puanı

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vsc-section-title align=”center” size=”big” title=”2. Adım” title_font_size=”45″ subtitle_font_size=”30″]1 ödül puanı kazanın[/vsc-section-title][vc_column_text]

İlk eğitim görevinizi almak için görev listesinde bulabileceğiniz anketlerden 1 tane daha yapın.

Ödeme: anket ücreti + 1 ödül puanı

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vsc-section-title align=”center” size=”big” title=”3. Adım” title_font_size=”45″ subtitle_font_size=”30″]İlk ücretli eğitim görevinizi yazın[/vsc-section-title][vc_column_text]

Ücretli bir eğitim görevine (30-40 kelime) katılmak için 2 ödül puanı harcarsınız, bakiyenizdeki değişiklikleri profilinizde görebilirsiniz ve bununla ilgili yardım isteyebilirsiniz.

Ödeme: 0,50 Euro

Ödül puanlarınızı eğitim görevleri için harcamaya devam edin ve Wordapp’in nasıl işlediğini öğrenin. Dilediğiniz zaman koçunuzdan yardım isteyebilirsiniz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vsc-section-title align=”center” size=”big” title=”4. Adım” title_font_size=”45″ subtitle_font_size=”30″]Sizin ya da arkadaşınızın web sitesini Website Manager’a kaydedin[/vsc-section-title][vc_column_text]

Kendiniz veya bir arkadaşınızın web sitesini Website Yöneticisine ekleyin. Website Yöneticisi tamamen ücretsizdir ve bir ya da binlerce WordPress sitesini tek panelden yönetmenize imkan sağlar. WordPress eklentimizi yükleyerek tek tıklamaya sitenize giriş yapma yetkisine, içerik güncellemelerini Wordapp üzerinden yapmaya, arama motorlarındaki sıralamanızı takip etmeye ve daha fazlasına (müşteri sağlayan sitelerimiz için Website Yöneticisini sürekli geliştirmeye devam ediyoruz) sahip olun. Ek ücret ödemeden istediğiniz kadar site ekleyebilirsiniz.

Ödeme: 3 ödül puanı

Website yöneticisine site ekleyecek bir arkadaşınızı davet ederseniz her ikiniz de 3 ödül puanı kazanırsınız.

İpucu: web sitenizi sponsorlu içerik için listelerseniz ve yöneticilerimiz onaylarsa,  bir Wordapp sayfası için yazacağınız sponsorlu içerik için 12 ödül puanı kazanırsınız.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vsc-section-title align=”center” size=”big” title=”5. Adım” title_font_size=”45″ subtitle_font_size=”30″]8. seviyeye ulaşın ve ücretsiz Paypal transferi kazanın[/vsc-section-title][vc_column_text]

21 puan kazandığınızda Wordapp’te yazar olarak 8. seviyeye ulaşırsınız. Sadece eğitim görevleri yaparsanız, 21 kolay eğitim görevi yapmanız ve 8. seviye yazar olabilmeniz için 42 ödül puanı kazanmanız gerekir. Ancak, koçunuzu etkilemeyi başarırsanız özel projelere davet alabilirsiniz. Wordapp seviyeleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ödeme: ücretsiz Paypal transferi için kullanabileceğiniz 10 ödül puanı.

Paypal’ın şu an ülkemizde yasaklı olduğunun farkındayız. (Kısa süre içerisinde sorunun çözülmesini umuyoruz.) Yine de Paypal yurtdışı hesabı olan kullanıcılarımız için bu özellik geçerli olmaya devam edecektir.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vsc-section-title align=”center” size=”big” title=”6. Adım” title_font_size=”45″ subtitle_font_size=”30″]Kendiniz kuracağınız bir potansiyel müşteri sitesini ücretsiz denemesi için bir işletme davet edin[/vsc-section-title][vc_column_text]

Freelancer olarak düzenli bir gelir elde etmenizin tek bir yolu var, kendi müşterilerinizi kazanmak. Neyse ki Wordapp ile satış yapmanıza gerek yok, aslında tüm süreç oldukça basit ve pozitif: Wordapp Leadz.

  • Önerdiğiniz işletmelerin bir listesini yapın.
  • Listeyi koçunuza sunun ve kısa bir sunum yapın.
  • İşletmenin bu sayfadan ücretsiz deneme için başvurmasını sağlayın.

Başvuru kabul edilirse, işletme sizin kuracağınız bir sitede 5-10 potansiyel müşteriye kadar ücretsiz deneme paketi kullanmaya hak kazanacak!

Ödeme: her satılan lead paketinde 125 ödül puanı (42 Euro) + %8 komisyon (bu komisyonu yarı yarıya eğitmeninizle paylaşırsınız)

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vsc-section-title align=”center” size=”big” title=”7. Adım” title_font_size=”45″ subtitle_font_size=”30″]15. seviyeye gelin ve EWA (Elite Wordapper) olun[/vsc-section-title][vc_column_text]

Birkaç web sitesi kurdunuz ve anahtar kelime araştırması, örnekler, sipariş verme, proje yönetimi, SEO, potansiyel müşteri üreten siteler ve WordPress konusunda uzmanlaştınız ve  15. seviyeye ulaştınız (yazar/editör olarak 610 puan).

Ödeme: müşteriye ve rolünüze bağlı olarak değişir. Wordapp’i kendiniz, takımınız veya müşterileriniz için ücretsiz kullanabilir ya da bizim aracılığımızla müşteri kazanabilir, listeleme ücretinin %50’sini kazanabilirsiniz. Örnekler için koçunuza danışın.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_cta h2=”Yardıma mı ihtiyacınız var?” h4=”Canlı sohbetten yazın” add_button=”right” btn_title=”Kayıt Olun” btn_align=”right” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fapp.wordapp.com%2Ftasks-v2||target:%20_blank”][/vc_cta][/vc_column][/vc_row]

Search Posts

Search

Social Media

Recent Posts