Wordapper’lar İçin Yepyeni Bir Para Kazanma Yöntemi

wordapp para kazanma

Wordapper’lar İçin Yepyeni Bir Online Para Kazanma Yöntemi

Freelance çalışmayı çok sevdiğinizi biliyoruz. Ancak açık konuşmak gerekirse tam zamanlı bir işiniz ya da başka bir meşguliyetiniz varsa bakiyenizi artırmak her zaman o kadar kolay olmayabiliyor. Bugün buna son veriyoruz!

Wordapp.com’da bir freelance çalışan olarak içerik görevleri, anket görevleri ve WordPress siteleri aracılığı ile lead üreten siteler kurarak para kazanabileceğinizi zaten biliyorsunuz. Bunları yaparak bakiyenizi artırırken, tek bir form doldurarak 100 Euro kazanma şansınız olduğunu biliyor muydunuz?

Tam Olarak Ne Yapıyoruz?

EWA’larımızla (Elite Wordapper) lead üreten WordPress siteleri üreterek işletmelere müşteri/ hekimlere hasta bulmakta yardımcı olduğumuzdan daha önce bahsetmiştik. Son 1 yıldır Türkiye pazarında -özellikle sağlık sektöründe- çok sayıda mutlu iş ortağımız oldu. Daha fazla işletmeye yardım edebilmek için satış takımımız her hafta onlarca toplantıya gidiyor. EWA’larımız hiç durmadan site üretiyor. Bu sürecin bir parçası olarak para kazanmak bütün kullanıcılarımız için artık çok kolay!

Referans Olarak Nasıl 100 Euro Kazanılır?

  • Yeni müşterilere/ hastalara ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz bir işletmeyi LAAS hakkında kısaca bilgilendirin.
  • Referansınız ve işletmesi hakkında bu yazının sonundaki formda veya Intercom’dan bize yazarak birkaç detay verin (sektör, faaliyet gösterdiği bölge vs) ya da referansınız Wordapp’e kayıtlı olduğunuz mail adresini belirterek form doldursunlar.
  • Satış takımından arkadaşlarımız referansınıza en kısa sürede ulaşıp hizmet ve paketlerin detaylarını anlatacaklar.
  • Referansınız ilk paketini aldığında hesabınıza 100 Euro yatacak!

Ödül Puanlarınız Birden Fazla İşe Yarıyor!

Referans olmak içinse 1 ödül puanına sahip olmak haricinde herhangi bir şart aramıyoruz! Merak etmeyin, birine referans olduğunuzda ödül puanınızı harcamış olmayacaksınız. Puanlarınızı eğitim ve içerik görevlerinde kıllanmak üzere biriktirmeye devam edebilirsiniz.

Üstelik 100 Euro kazanma şansı tek bir sefere mahsus değil. Ne kadar çok kişiye referans olursanız o kadar çok para kazanırsınız!

 

[contact-form-7 id=”18136″ title=”LAAS Referans”]

Search Posts

Search

Social Media

Recent Posts